Bez starpniekiem izdevīgāk!

Nekustamā īpašuma pārdošana nav vienkāršs process, jo, lai viss notiktu veiksmīgi, ir jāpārzina dažādas juridiskas nianses, virkne ar to saistītās tehniskās detaļas, dokumentācija, kā arī nekustamā īpašuma tirgus situācija. Neraugoties uz sarežģītības pakāpi, arvien mazāk cilvēku vēlas izmantot mākleru jeb nekustamā īpašuma darījumu starpnieku palīdzību, kuriem jāmaksā gan komisijas maksa, gan jāsedz citi to izdevumi, kas vēl vairāk sadārdzina pārdošanas procesu. “Bez starpniekiem” ir Latvijas lielāko nekustamo īpašumu – māju, zemes un mežu īpašnieku – radīta investīciju programma, kas piedāvā iegādāties Jūsu organizācijas nekustamo īpašumu bez starpniekiem – tātad Jūs varat pārdot savu dzīvokli, māju, mežu vai zemi gala pircējam daudz ātrāk un ērtāk, nemaksājot ne liekus procentus, ne arī apgrūtinot sevi ar komunikāciju ar starpnieku.

Obligātie riski, kurus nekustamā īpašuma darījumu starpniekam jāapdrošina ir: tiešais finansiālo zaudējumu risks saistībā ar tiešiem finansiāliem izdevumiem, kas radušies nekustamā īpašuma darījumu starpnieka darbības vai bezdarbības rezultātā; trešās personas prasības izmeklēšanas, ekspertīžu, juridiskās palīdzības, kā arī tiesvedības izdevumu risks saistībā ar izdevumiem, kas radušies trešo personu prasību gadījumos; glābšanas izdevumu risks saistībā ar glābšanas izdevumiem kas radušies dēļ neatliekami veicamiem pasākumiem, lai novērstu vai samazinātu trešajām personām nodarītā kaitējuma apmēru – TAS VISS VAIRĀKKĀRTĪGI VAR SADĀRDZINĀT DARĪJUMU, un par to, visticamāk, nāksies samaksāt esošajam NĪ īpašniekam. Vai jums tas ir vajadzīgs?

Kā rāda aptauja un nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendences rāda, ka mākleriem jeb starpniekiem sabiedrība uzticas aizvien mazāk – pēc nekustamā īpašuma pārdevēju domām, mākleri ir pārāk dārgi, ne vienmēr ir vērīgi un pārzina visas juridiskās nianses, kā arī nekustamā īpašuma pārdošana ar to palīdzību nereti vien ieilgst, kā rezultātā pazaudēts gan laiks, gan nauda. Arī aptauja, ko 2021. gadā veicis sabiedriskās domas pētījumu centrs, atklāj, ka iedzīvotāji bieži vien izvēlas pārdot nekustamo īpašumu pašu spēkiem, nevis piesaistīt darījumam starpniekus.

“Bez starpniekiem” iegādāsies Jūsu nekustamo īpašumu t.s. pa tiešo jeb bez starpniekiem, parūpējoties par visu dokumentu sakārtošanu un citām juridiskām niansēm – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. “Bez starpniekiem” iegādāsies Jūsu īpašumu arī tad, ja tam ir apgrūtinājumi, tai skaitā, ja tas ir ieķīlāts, tam ir parādi, par to ir nenomaksāts kredīts, tas ietilpst kopīpašumā vai arī tam ir kādas citas tehniskas problēmas.

Ja esat izmēģinājis pārdot īpašumu, izmantojot mākleru palīdzību, bet esat tajā vīlies, tad “Bez starpniekiem" jeb iespēja pārdot savu īpašumu gala pircējam pa tiešo ir īstais risinājums – mēs iegādāsimies Jūsu īpašumu un Jūs saņemsiet tūlītēju samaksu!Tālrunis: 28864616
E-pasts: info@bezstarpniekiem.lvLūk, tikai dažas atsauksmes no pirmajiem NĪ pārdevējiem, kas pavisam nesen izdevīgi pārdevuši savu nekustamo īpašumu pa tiešo – bez starpniekiem:


Lidija no Gulbenes:

Tikai ar “Bez starpniekiem” palīdzību man izdevās pārdot savu trīs istabu dzīvokli pa tiešo jaunajam īpašniekam. Tā kā mana ikdiena nav cieši saistīta ar nekustamo īpašumu darījumiem, man pietrūka nepieciešamās zināšanas, lai pārdotu dzīvokli pašu spēkiem, bet mākleru palīdzība šķita pārāk dārga, līdz ar to sazinājos ar “Bez starpniekiem”, kas rezultējās ar veiksmīgu darījumu.


Armands no Valmieras:
Vēlme ietaupīt uz profesionāļu iesaistes rēķina man izvērsās pavisam negaidīti – mākleru iesaiste nedeva vēlamo rezultātu un sapratu, ka nāksies mežu pārdot pašam. Par laimi, internetā ieraudzīju “Bez starpniekiem” reklāmu, sazinājos ar tiem un divu nedēļu laikā jau vienojos par meža pārdošanu pa tiešo jaunajam īpašniekam, saņemot vēlamo atlīdzību un tiešām pretimnākošu attieksmi.


Sandis no Jūrmalas:
Tā kā cilvēkam, kurš nolēmis pats saviem spēkiem kārtot darījumu ar nekustamo īpašumu, jāpārzina daudz juridiski jautājumi, es izšķīros par labu “Bez starpniekiem” palīdzībai, kuriem jau bija pircējs, kurš iegādājās manu māju ar visiem apgrūtinājumiem. Ticu, ka daudziem “Bez starpniekiem” varētu būt vienīgais veids, kā pārdot šāda veida īpašumus, uz kuriem tirgū skatās nelabprāt.


Alise no Kandavas:
Mantojumā biju saņēmusi lauksaimniecības zemi, taču, tā kā neredzēju veidu, kā to izmantot, izvēlējos zemi pārdot. Kopumā vairāki faktori noveda pie “Bez starpniekiem” izvēles, kas man palīdzēja ātri iegūt naudu par zemi, bez konsultācijām ar juristiem u.tml. Man bija svarīgi, ka “Bez starpniekiem” strādā profesionāļi, kuri spēja cilvēcīgā valodā paskaidrot visas darījuma nianses un piedāvāja ātru darījuma norisi.

 
Aizpildiet anketu un pārdodiet savu īpašumu jau šodien – bez starpniekiem!

Ja vēlaties izdevīgi pārdot nekustamo īpašumu bez starpniekiem, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma anketu:

Nekustamā īpašuma tips
Atrašanās vieta / adrese
Platība
Īss nekustamā īpašuma apraksts, kadastra numurs
Vēlamā cena EUR
Nepieciešams pārdot steidzami
Tālrunis
E-pasts