Izcils pārvākšanās serviss – piemērots jebkurai situācijai un apstākļiem!


Drošība, uzticība un pārliecība – vai padomājat par šiem nosacījumiem, kad izvēlaties kompāniju kurai uzticēt visu savu iedzīvi un noslēpumus? Jūsu telpās ir uzstādītas signalizācijas, novērošanas un, iespējams, pat piekļuves sistēmas, bet vai atceraties par šiem kritērijiem pārvācoties?

Izvēloties kompāniju, kura organizēs pārcelšanos, Jūs patiesībā meklējat uzticību un mieru. Kvalitāte un serviss mums nav tikai vārdi. Mēs esam sertificēti ar mūsu klientu atsauksmēm un ilggadīgo sadarbību. Ja pārceļaties kaut vai ielas pretējā pusē, pilsētas vai valsts robežās, vai jebkur citur pasaulē, mūsu personāla sadarbība ar Jums apliecinās, ka to var veikt bez stresa un galvassāpēm.


Mēs piedāvājam veikt pārvešanas pakalpojumus gan Latvijas teritorijā, gan arī ārzemēs. Organizējam mantu pārvešanu no gandrīz jebkuras pasaules vietas.


PĀRVĀKŠANĀS SERVISA PAKALPOJUMI
 

1) Pārvākšanās mājai
 
Plānojot pārvākšanos, var gadīties, ka cilvēki dzīvo kā uz “adatām”, mājās valda haoss, lietām “pieaug kājas”. Pats galvenais ir strukturēt mantu kārtību, lai pārvācoties nekas nenozustu. 

Klientu prasības var būt visdažādākās – sākot ar personīgo mantu pārvešanu no vienas vietas uz otru, beidzot ar starptautiskajiem pārvadājumiem.

Mēs klientiem nodrošinām drošus un uzticamus pārvedumus, atbrīvojot viņus no stresa un liekām galvassāpēm par to, kā pārvest gan lielizmēra, gan gadiem krātās mantas vai priekšmetus. Cilvēkiem, ievācoties jaunā mājvietā, nevajadzētu, papildus jau tā pastiprinātajai spriedzei, lauzīt galvu par to, kā visu noorganizēt, tādēļ iesaistāmies mēs, kopīgi rodot labāko risinājumu pārvakšānās pakalpojumiem, kā arī droši un veiksmīgi to realizējot.

 
Ne mazāk svarīgi par pārvākšanos mēdz būt arī remonti, kuru laikā rodas jautājums: ko iesākt ar mēbelēm? Mēs saviem klientiem remonta laikā piedāvājam mēbeles un iedzīvi izvest, uz laiku uzglabāt drošā vietā un pēc mājokļa uzlabošanas darbiem tās atvest atpakaļ, tādejādi nodrošinot, ka mēbeles remonta laikā netiks bojātas, kā arī atrisināsies jautājums par to, kur un kā tās droši un profesionāli remonta laikā noglabāt.


2) Pārvākšanās birojam

Uzņēmumiem pārvācoties, ir svarīgi biroja resursus nenozaudēt un pret tiem izturēties ar rūpību. Lai gan reizēm šķiet, ka biroja darbinieki var pārvākšanās darbus veikt paši – tas ir praktiski neiespējami. Dažādas mēbeles un skapji ir ļoti smagi, turklāt ir jāzina, kā pareizi tos izjaukt un sapakot. 

Visbiežāk uzņēmumiem rodas nepieciešamība pārvest telpaugus, arhīvus un dažādus biroja resursus, kas prasa zināmas iemaņas un pieredzi, tādēļ cilvēki ir aicināti paši neriskēt ar savu, kā arī biroja resursu drošību.


Tieši šādos brīžos palīgā dodamies mēs, dažādas lietas un mēbeles pārvedot ar attieksmi kā pret mūsu pašu īpašumu. 

Mēdz gadīties, ka dažādu formalitāšu dēļ pārvakšanās uz jaunām telpām nevar notikt vienā mirklī, taču palikt vecajās arī vairs nav iespējams, tādēļ saviem klientiem piedāvājam mantu uzglabāšānu un nolikavas pakalpojumus, lai biroja resursi būtu drošībā un nenāktos no tiem atbrīvoties. 


3) Lielgabarīta vai īpaši smagas kravas pārvietošana

Dažādas mēbeles, skapji, iekārtas un sadzīves tehnika var būt ļoti smagi, turklāt ir jāzina, kā pareizi tos izjaukt un sapakot. 

Nestandarta kravu pārvadājumi jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski starptautiska mēroga kravu pārvadājumi. Tā var būt jebkura krava, kas ir lielāka par standartu, ir smagāka nekā parasti vai nestandarta izmēra, līdz ar to tai tiek piemēroti specifiski tehniskie un juridiskie apsvērumi.


Lielgabarīta un īpaši smagu kravu pārvadājumus labāk ir uzticēt nozares speciālistiem, lai šādi kravu pārvadājumi noritētu efektīvi un pēc iespējas zemākām izmaksām.

4) Pārvākšanās uz/no ārzemēm

Pārvākšanās uz citu valsti, nereti cilvēkus pakļauj nopietnam stresam – nākas domāt ne tikai par to, kā iekļauties citā vidē un pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem, bet arī lauzīt galvu par to, ko darīt ar gadiem iekrāto iedzīvi. Par laimi, tam ir atrasts risinājums, ko ceļotāji vislabprātāk arī izmanto – mūsu pārvākšanās serviss palīdzēs izvairīties no laika un naudas tēriņiem, uzticot ar pārcelšanos saistītās lietas risināt profesionāļiem.

Pārbraucot uz citu valsti, visas mantas tiek sapakotas dažāda izmēra kastēs, mēbeles tiek izjauktas un sapakotas kartona kastēs, ietītas burbuļplēvē vai citā atbilstošā materiālā, kas nodrošina paaugstinātu drošību ilgstošas transportēšanas laikā. Tāpat profesionāļi gādīgi parūpēsies par gadiem lolotajiem telpaugiem, kuri tiek īpaši iepakoti, lai pārciestu ceļojumu. Nepieciešamības gadījumā speciāli pagatavojam finiera vai koka kastes, kas paaugstina mantu drošību transportēšanas laikā.


Mūsu klienti augsti novērtē ne tikai palīdzību pārcelšanās procesā, bet arī papildu palīdzību muitas formalitātes nokārtošanā, piemēram, varam uz klientu vārda nokārtot muitas formalitātes gan iebraucot, gan izbraucot no Latvijas. 
 

Precīzas pakalpojuma cenas noteikšana var būt sarežģīts process, tāpēc vēlreiz mēs Jums ieteiktu izmantot iespēju, ko mēs Jums piedāvājam – Bezmaksas konsultāciju. Konsultējoties, mēs Jums palīdzēsim atrisināt visus jautājumus, un nekas Jums nepaliks neatbildēts vai pārbraukšanas laikā nebūs jāsastopas ar nevajadzīgiem pārsteigumiem.

Aizpildiet zemāk sniegto pieteikuma formu, un visas Jūsu problēmas tiks atrisinātas dažu stundu laikā!

Kontaktinformācija:
Tālr. +371 28852664
E-pasts: parvaksanas.serviss@e-pasts.lv

Katrs mūsu klients ir īpašs, tāpēc, lai taupītu Jūsu laiku, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies iespējami drīzākā laikā, lai precizētu Jūsu vēlmes un vajadzības, kā arī sniegtu visu nepieciešamo informāciju:

Vārds, uzvārds
Tālrunis
E-pasts
Lūdzu, norādiet nepieciešamo pārvākšanās veidu (mājai, birojam, lielgabarīta vai īpaši smaga krava, uz/no ārzemēm)